KALENDÁR PODUJATÍ

Koncert Girls from the Moon - VSTUP VOĽNÝ

26. Apríl 2017

Tabačka Kulturfabrik, Košice

Medzinárodný deň žien v IT oslávime tento rok v Košiciach koncertom dievčenskej kapely Girls from the Moon. Počas podujatia sa predstaví víťazný bežecký tím IT Girls a nová kniha pre ženy v IT od Lenky Hlinkovej - Ženský algoritmus. Akciu organizuje Košice IT Valley.

Krst knihy Ženský Algoritmus v Bratislave

17. Máj 2018

Martinus, Obchodná ul., Bratslava

Témou krstu budú - ako inak - ženy v IT a úlohu krstnej mamy prijala úspešná riaditeľka HubHub Coworking Spaces, Natália Kisková

Krst knihy Ženský algoritmus v Košiciach

30. Máj 2018

Martinus, OC Galéria, Košice

Témou krstu budú - ako inak - ženy v IT a úlohu krstnej mamy prijala úspešná riaditeľka HubHub Coworking Spaces, Natália Kisková. Tentokrát v rodnom meste autorky :)

ARCHÍV

Frida Talks Tech

v Košiciach

9. Marec 2018

Prvý MeetUp pre ženy v IT na Slovensku zorganizovala Lenka Hlinková a Mária Virčíková pod záštitou organizácie Aj Ty v IT a s podporou Košice IT Valley a firmou T-Systems. Takmer dvom stovkám účastníčok sa predstavilo šesť úspešných žien z rôznych sfér IT a tiež organizácie podporujúce ajťáčky.

Prednáška Ženy v IT na FEI TUKE v Košiciach

8. Marec 2018

V rámci Dní kariéry sa Lenka Hlinková predstavila so spolumajiteľkou úspešného start-upu Matsuko, Máriou Virčíkovou, kde študentom a študentkám fakutly elektrotechniprezentovali aktuálne štatistiky z odvetvia informačných technológií aj praktické rady, ako nezťažovať ženám v IT život v práci. 

©2018 by Lenks. Proudly created with Wix.com