top of page

Letný coding camp v Košiciach

Coding Camp je 5-dňový bezplatný letný tábor pre 10 dievčat vo veku 11 - 18 rokov s nadšením pre informačné technológie.

Organizujeme ho vždy v lete a máme za sebou už tri úspešné ročníky. 

Pozri si fotky, videá a referencie z minulých ročníkov: 

2022
</code like a girl>

Som veľmi spokojná s kvalitnou prezentáciou zaujímavých a nových vecí. Určite sa mi lepšie vnímali nové informácie ako v škole. Som len trošku smutná, že sme nemali prítomne aj Lego ;)

Páčilo sa mi všetko. Každá jedna prednáška ma zaujala a dala mi niečo do života. Spoznala som super ľudí, či už prednášajúcich, alebo "spolužiačky". Témy prednášok boli vybraté veľmi dobre. 

Tábor bol super s dievčatami a chlapcov tam nechcem :))

Chcela by som veľmi pekne poďakovať organizátorke tábora, že nám veľa ľudí počas týždňa venovalo toľko času a veľmi ma potešili počas týždňa rôzne darčeky :)

Povzbudil ťa tento tábor k zvažovaniu technického smeru v tvojom ďalšom štúdiu?  12 x ÁNO!!!

2021
</code like a girl>

Som veľmi spokojná, tábor prekonal všetky moje očakávania. Spôsob akým lektorky prezentovali bol pútavý a taký nenútený, necítila

som sa ako keby som počúvala prednášku v škole.

Veľmi sa mi páčil úvod do UX a UI, tie prvé prezentácie a bezpečnosť na internete, pretože som si utvorila základný obraz o webových stránkach, bezpečnosti a lepšie som všetko pochopila.

Páčilo sa mi, ako jednoducho a pochopiteľne bolo všetko vysvetlené.

Najviac sa mi pačila Html a Javascript, najmenej nebolo nič, všetko bolo zaujímavé, privítala by som viac možnosti sa vzdelavať-krúžky!

Chcela by si v technickom vzdelávaní pokračovať aj počas školského roka?  10 x ÁNO!!!

2020
</code like a girl>

​Prezentácie boli fakt super a prezentačné zručnosti a osobný prístup lektoriek bol tiež úplne super. Tento tábor som si veľmi užila a som vďačná že som sa ho mohla zúčastniť :)

Na informatike v škole by som začala vyučovať  programovanie, pretože ľudia, ktorí chcú pracovať v IT, tak možno nemajú základ ani prehľad

o IT zo školy.

Betty robila veľmi chutné snacky a obedy boli fajn.

Všetko bolo skvelé, najviac sa mi páčilo vytváranie webstránok. Nemyslím si, že by sa malo niečo zlepšit a rada by som prišla aj na budúci rok :)

Povzbudil Ťa tento tábor k zvažovaniu technického smeru v tvojom ďalšom štúdiu?  10 x ÁNO!!!