top of page

Letný coding camp v Košiciach

Coding Camp je 5-dňový bezplatný letný tábor pre 10 dievčat vo veku 11 - 18 rokov s nadšením pre informačné technológie.

Organizujeme ho vždy v lete a máme za sebou už tri úspešné ročníky. 

Pozri si fotky, videá a referencie z minulých ročníkov: 

2022
</code like a girl>

Som veľmi spokojná s kvalitnou prezentáciou zaujímavých a nových vecí. Určite sa mi lepšie vnímali nové informácie ako v škole. Som len trošku smutná, že sme nemali prítomne aj Lego ;)

Tábor bol super s dievčatami a chlapcov tam nechcem :))

Páčilo sa mi všetko. Každá jedna prednáška ma zaujala a dala mi niečo do života. Spoznala som super ľudí, či už prednášajúcich, alebo "spolužiačky". Témy prednášok boli vybraté veľmi dobre. 

Chcela by som veľmi pekne poďakovať organizátorke tábora, že nám veľa ľudí počas týždňa venovalo toľko času a veľmi ma potešili počas týždňa rôzne darčeky :)

Povzbudil ťa tento tábor k zvažovaniu technického smeru v tvojom ďalšom štúdiu?  12 x ÁNO!!!

2021
</code like a girl>

Som veľmi spokojná, tábor prekonal všetky moje očakávania. Spôsob akým lektorky prezentovali bol pútavý a taký nenútený, necítila

som sa ako keby som počúvala prednášku v škole.

Veľmi sa mi páčil úvod do UX a UI, tie prvé prezentácie a bezpečnosť na internete, pretože som si utvorila základný obraz o webových stránkach, bezpečnosti a lepšie som všetko pochopila.

Páčilo sa mi, ako jednoducho a pochopiteľne bolo všetko vysvetlené.

Najviac sa mi pačila Html a Javascript, najmenej nebolo nič, všetko bolo zaujímavé, privítala by som viac možnosti sa vzdelavať-krúžky!

Chcela by si v technickom vzdelávaní pokračovať aj počas školského roka?  10 x ÁNO!!!

2020
</code like a girl>

​Prezentácie boli fakt super a prezentačné zručnosti a osobný prístup lektoriek bol tiež úplne super. Tento tábor som si veľmi užila a som vďačná že som sa ho mohla zúčastniť :)

Na informatike v škole by som začala vyučovať  programovanie, pretože ľudia, ktorí chcú pracovať v IT, tak možno nemajú základ ani prehľad

o IT zo školy.

Betty robila veľmi chutné snacky a obedy boli fajn.

Všetko bolo skvelé, najviac sa mi páčilo vytváranie webstránok. Nemyslím si, že by sa malo niečo zlepšit a rada by som prišla aj na budúci rok :)

Povzbudil Ťa tento tábor k zvažovaniu technického smeru v tvojom ďalšom štúdiu?  10 x ÁNO!!!