top of page

Naše projekty

Coding Camp

5-dňový denný letný tábor technických zručností pre dievčatá vo veku 11 - 19 v Košiciach a postupne
​v ďalších krajských mestách.

EU Deň žien v IKT

Jedinečné inšpiratívne podujatie pre dievčatá od 11-19, kde predstavujeme dôvody prečo a miesta, kde sa dajú študovať rôzne technické smery.

XX Faktor

Krúžok technických zručností pre stredoškoláčky/ov, každý týždeň v Košiciach po celý školský rok.

Students

Európsky týždeň programovania je nezávislá iniciatíva, ktorej cieľom je priblížiť každému programovanie a digitálnu gramotnosť zábavnou a pútavou formou.

Inspiring Girls Slovakia

Inšpirujeme slovenské dievčatá na školách prostredníctvom praktických prednášok a workshopov inšpiratívnych ženských vzorov, ktoré im ukazujú celú škálu povolaní.

Interné projekty

Popri vzdelávaní ostatných nezabúdame na to vlastné. Podarilo sa nám dostať sa do zaujímavých inkubátorov a akcelerátorov, kde si zdokonaľujeme vedomosti, zdieľame skúsenosti, rozširujeme sieť kontaktov a budujeme vlastné kapacity. 

We Champs

Medzinárodný mentoringový program pre ženské organizácie / asociácie podnikateliek spolu s finančnou podporou na budovanie kapacít. (2023)

Mapa sociálnych inovátorov

Naša zakladateľka Lenka Hlinková sa v roku 2022 dostala na mapu slovenských inovátorov Nadácie Pontis v roku.

Pontis ImpactLab

Získali sme miesto v Pontis Inklubátore ImpactLab 2023 a spolu s ním aj financie na projekt Skill-In.

Boost by UNDP

Do akcelerátora pre ženské sociálne startupy z Euroázie Boost by United Nations Development Program sme sa nielen dostali, veľa sa v ňom naučili, ale ho aj vyhrali.

Sleduj nás na Facebooku, Instagrame alebo sa prihlás do nášho newslettra. Vďaka tomu ti neutečú žiadne nové aktivity a eventy.

bottom of page